пятница, 4 февраля 2011 г.

Неделя математики в комментариях...

Вся рабочая неделя была посвящена царице наук - математике. Полный анализ мероприятий приводится ниже, только на украинском языке.

Аналіз тижня математичних наук у школі.
Проведення Тижня математики переслідує декілька цілей, а саме:
  •     підвищити рівень математичного розвитку учнів і розширити їх кругозір;
  •     розвинути в учнів інтерес до занять математикою;
  •     показати цінність математичних знань в професійній діяльності;
  •     виховувати самостійність мислення, волю, завзятість в досягненні мети, відчуття відповідальності за свою роботу перед колективом.
Одним із шляхів підвищення інтересу до вивчення шкільного курсу математики є добре організована позакласна робота. Тематичні предметні тижні сприяють розвитку особових якостей учнів, зближують вчителя і учня.
Традиційно Тиждень математики, інформатики і фізики проходить в нашій школі один раз на рік. Це захід  не лише формує інтерес до предметів в найширшого круга школярів, але і спонукає їх до активної  творчої діяльності, сприяє розвитку навиків спілкування.
На етапі підготовки були об’явлені конкурси:
  • стінних газет; 
  • кросвордів на математичну тематику;
  • кращих висловлювань відомих людей про математику.
В підготовці Тижня математики приймали участь всі вчителі МО. В кожній паралелі створювалися  ініціативні групи учнів, які допомагали  в підготовці та проведенні позакласних заходів з усіма учнями школи. Керували роботою кожної групи вчителі, які працюють в цих класах.
На протязі всього тижня  проведені конкурси, нестандартні уроки, позакласні заходи в яких задіяні усі паралелі. Учні підготували 22 стінні газети, кращі були відмічені грамотами. Серед них:
6А клас – І місце (12 газет)
5Б клас – ІІ місце (4 газети)
8Б клас – ІІІ місце (2 газети)

В театралізованому вечорі «У царстві Математики» прийняли участь учні 5-7 класів. 
5А клас представив розповідь про цифри та числа у вигляді віршованої казки під назвою «Весела математика в цифрах та числах»; 5Б продемонстрував театралізовану розповідь про винахідника шахів індійського вченого Сету;  6А підготував жартівливо-розважальну частину вечора з загадками; 7Арозповів легенду "Про царя Геєрона, хитрого ювелира та мудрого Архімеда".
За результатами предметного тижня була проведена загальношкільна лінійка, на якій найактивніші учні отримали грамоти і дипломи.

Комментариев нет:

Отправить комментарий